Filmiki

W wakacyjnej serii kontynuuję opowieść o brytyjskich singlach legendarnej grupy The Shadows zrealizowanych w 1966 roku. Tym razem (na końcu filmu) znajdzie się także coś dla rockowego ucha.

Gorąco polecam kolejny youtubowy filmik, ukazujący się pod dłuższej przerwie. Tym razem rozpakowuję i omawiam nieco bardziej szczegółowo najnowszą edycję LP The Beatles - Revolver.

Gorąco polecam kolejny youtubowy filmik, ukazujący się pod egidą Rockowa płytoteka. W wakacyjnej serii kontynuuję opowieść o brytyjskich singlach legendarnej grupy The Shadows zrealizowanych w 1965 roku.

Gorąco polecam kolejny youtubowy filmik, ukazujący się pod egidą Rockowa płytoteka. W wakacyjnej serii kontynuuję opowieść o brytyjskich singlach legendarnej grupy The Shadows zrealizowanych w 1964 roku. Jest to prawdziwy kanon gitarowego grania !!!

Gorąco polecam kolejny youtubowy filmik, ukazujący się pod egidą Rockowa płytoteka. W wakacyjnej serii kontynuuję opowieść o brytyjskich singlach legendarnej grupy The Shadows zrealizowanych w 1963 roku. Jest to prawdziwy kanon gitarowego grania !!!

Gorąco polecam kolejny youtubowy filmik, ukazujący się pod egidą Rockowa płytoteka. W wakacyjnej serii kontynuuję opowieść o brytyjskich singlach legendarnej grupy The Shadows zrealizowanych w 1962 roku. Jest to prawdziwy kanon gitarowego grania !!!
Kategorie